OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 8.05.2016r.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. Dzisiaj uroczystość parafialna – na Mszy św. o godz. 12.00. dzieci z klasy III szkoły podstawowej po raz pierwszy będą w pełni uczestniczyli w Ofierze Eucharystycznej – przyjmując w Jezusa Chrystusa w Komunii św. Dzieci pierwszokomunijne i ich rodziny zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo o godz. 15.30. Po nabożeństwie będzie poświęcenie i rozdanie pamiątkowych obrazków i poświęcenie innych pamiątek oraz robienie zdjęć.

3. Od poniedziałku do piątku dla dzieci pierwszokomunijnych będzie trwał tzw. Biały Tydzień. Dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.00. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych.

4. Składam serdeczne podziękowanie ks. Danielowi i Pani Małgorzacie Piątkowskiej za przygotowanie dzieci do Sakramentu Pokuty i pojednania i Eucharystii.

5. Rodzicom dzieci pierwszokomuninych dziękuję za przygotowanie świątyni i terenu wokół na dzisiejszą uroczystość. Dziękuję rodzicom za dar ołtarza – odnowioną monstrancję. Pani Renacie Czerwonka dziękuję za udekorowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. Panu Organiście za prowadzenie śpiewu w czasie uroczystości. Wszystkim zgromadzonym dziękuję za wspólną modlitwę w intencji dzieci pierwszokomunijnych, aby pozostały wierne złożonym przyrzeczeniom.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

8. Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Czubkowski, st. wolny, zam. Ińsko
Barbara Rybczyńska, st. wolny, zam. Stargard (3)

Tomasz Skurtys, st wolny, zam. Ścienne parafia Ińsko
Renata Synoś, st. wolny, zam. Stargard (1)