Ogłoszenia duszpasterskie- 6 Niedziela Wielkanocna – 1.05.2016

1) Dzisiaj po Mszy św. przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszki ofiary na rzecz humanitarnej pomocy na Ukrainie.

2) Rozpoczynamy miesiąc maj, codziennie po Mszy św. wieczornej będziemy odprawiać nabożeństwo ku czci NMP.

3) We wtorek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Mszę św. odprawimy o godz. 8.30, 12.00. i 17.00. W intencji naszej Ojczyzny odprawimy Mszę św. o godz. 12.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji Ojczyzny.

4) Najbliższy czwartek – to I czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.

5) Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej zapraszamy na próby w środę, czwartek i piątek o godz. 15.30.

6) W sobotę 7 maja o godz. 10.00. dzieci z klas III przystąpią pierwszy raz do sakramentu pokuty i pojednania. Po spowiedzi dzieci będzie ostatnia próba przed I Komunią św.

7) W niedzielę 8 maja na Mszy św. o godz. 12.00. dzieci z klas III przystąpią do I Komunii świętej. Po południu o godz. 15.30. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin odprawimy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie rozdanie pamiątkowych obrazków i robienie zdjęć.

8) Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

9) Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii.

10) Zapowiedzi przedślubne:
Czubkowski Piotr, st wolny, zam. Ińsko
Rybczyńska Barbara, st wolny, zam. Stargard (2).