OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 08.02.2015r.

1. Msza św. w dni powszednie odprawiana jest o godz. 18.00.
2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
3. W czwartek 12 lutego o godz. 18.00. uroczystą Mszę św. odprawi Ks. Abp. Andrzej Dzięga – rozpoczynając w naszej parafii wizytację kanoniczną. Do uczestnictwa we Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian. Drugą Mszę św. w naszym kościele odprawi ks. Abp. Andrzej Dzięga w niedzielę 15 lutego o godz. 8.30. Do uczestnictwa w tym doniosłym wydarzeniu zachęcamy i zapraszamy wszystkich wiernych naszej parafii.
4. W piątek 13 lutego Ks. Arcybiskup odwiedzi Kościoły filialne naszej parafii i spotka się na modlitwie z mieszkańcami.
- Czertyń, godz. 14.30.
- Ciemnik, godz. 15.30.
- Ścienne, godz. 16.30.
Wszystkich Parafian zapraszamy na te uroczyste spotkania z Księdzem Arcybiskupem.
5. Bardzo dziękujemy za ofiary składane w kopertach na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.