OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 Niedziela Wielkanocna 24.04.2016r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryków AWSD w Szczecinie, którzy przybyli, aby modlić się z nami o nowe i liczne powołania do kapłaństwa i zachęcić nas do wytrwałej modlitwy w tej intencji. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na utrzymanie i funkcjonowanie Seminarium Duchownego. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

2. Dzisiaj o godz. 15.00. w kościele w Ciemniku zostanie odprawiona uroczysta Suma odpustowa z okazji uroczystości św. Wojciecha, patrona tamtejszego Kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W środę o godzinie 18.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

4. W środę obchodzimy drugą rocznicę kanonizacji Świętych Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII.

5. W sobotę o godz. 12.00. odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji Strażaków z okazji 70 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Ińsku. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie nowego Sztandaru dla Straży Pożarnej w Ińsku. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. W najbliższą Niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na rzecz humanitarnej pomocy dla Ukrainy. Ofiary będą zbierane na prośbę Ojca świętego Franciszka.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Czubkowski, st. wolny, zam. Ińsko
Barbara Rybczyńska, st. wolny, zam. Stargard (1)