OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA 01.02.2015r.

1. Msza św. w dni powszednie odprawiana jest o godz. 18.00.
2. Jutro tj. 2 lutego obchodzimy Uroczystość Ofiarowania Pańskiego (w tradycji Polskiej „Matki Bożej Gromnicznej”). Msza św. będzie odprawiona o godz. 9.00 i 18.00. Na Mszę św. przynosimy do poświęcenia Gromnice.
3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
4. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św. W piątek o godz. 18.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Spowiedź św. od godz.17.30 – 18.00. W sobotę – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w godzinach przedpołudniowych.
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”.
6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę w naszej parafii, składamy serdeczne podziękowanie za miłe przyjęcie kapłana w domach i religijną atmosferę.
7. Podczas kolędy zostawiał kapłan koperty z prośbą o ofiarę na utrzymanie Seminarium Duchownego w Szczecinie, za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
8. Dzisiaj o godz. 17.00. zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczynając
2 lutego w kościele „Rok Życia Konsekrowanego” – prosimy członków Żywego Różańca, aby w tym miesiącu modlili się w intencji: O nowe powołania do życia w zakonach zwłaszcza kontemplacyjnych.
9. W czwartek 12 lutego o godz. 18.00. uroczystą Mszę św. odprawi ks. Abp. Andrzej Dzięga rozpoczynając w naszej parafii wizytację kanoniczną. Do uczestnictwa we Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian. Drugą Mszę św. w naszym kościele odprawi ks. Abp. Andrzej Dzięga w niedzielę 15 lutego o godz. 8.30. Do uczestnictwa w tym doniosłym wydarzeniu zachęcamy i zapraszamy wszystkich wiernych naszej parafii.