OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15.03.2015r.

1.Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci szkolnych. W naszej wspólnocie witamy Ojca Andrzeja Laskosza ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów. Życzymy Ojcu Bożego błogosławieństwa i wszelkich darów Ducha Świętego oraz miłego pobytu w naszej parafii. Rekolekcje będą trwały do środy (18 marca). Plan rekol. na drugiej stronie.
2. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00.
3. W niedziele Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
4. W czwartek 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – Patrona naszej Parafii. Msza św. w tym dniu będzie odprawiona o godz. 9.00. i Suma odpustowa o godz. 15.30., którą odprawi Ks. Biskup Henryk Wejman w intencji naszej Parafii i 70-tej rocznicy Polskości Ziemi Ińskiej. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich Parafian.
W tym dniu zapraszamy również naszych parafian do Kina Morena na film religijny pt. „Ziemia Maryi” na godz. 18.30.
5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
6. Wychodząc z kościoła można nabywać świece wielkanocne „Caritas” w cenie 5 i 15zł. Dochód jest przeznaczony na pomoc dla najbiedniejszych.