OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 Niedziela Wielkanocna 17.04.2016r.

1. Dzisiaj odprawimy uroczystą Mszę św. o godz. 12.00. w intencji Ojczyzny z okazji 1050-cio lecia Chrztu Polski. Złożymy Bogu dziękczynienie za dar wiary chrześcijańskiej i będziemy prosić Boga w Roku Miłosierdzia o wszelkie łaski dla Polaków, aby polskie rodziny były Bogiem silne, abyśmy byli narodem wiernym Bogu i szanowali się nawzajem. Na Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian, władze miasta i gminy, poczty sztandarowe, nauczycieli, młodzież, dzieci. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają naszą Ojczyznę i chcą się modlić w tej intencji. Po Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Bożego Miłosierdzia i zawierzymy siebie, nasze rodziny i całą Ojczyznę Bożemu Miłosierdziu.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszki na organizację Światowych Dni Młodych.

3. W środę o godzinie 18.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

4. W sobotę 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski. Jest to również Patron Kościoła w Ciemniku. Suma odpustowa zostanie odprawiona w niedzielę 24 kwietnia o godz. 15.00.

5. W przyszłą Niedzielę do naszej parafii przyjadą klerycy z AWSD w Szczecinie, aby modlić się w naszej parafii o liczne i święte powołania do kapłaństwa. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła będą zbierali do puszki ofiary na utrzymanie i funkcjonowanie Seminarium Duchownego.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.