OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 33 Niedziela Zwykła 13.11.2016r.

1. Przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami: w dni powszednie o 17.30., a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Msza św. z udziałem dzieci jest odprawiana w Niedzielę o godz. 12.00, a dla młodzieży z gimnazjum i starszej o godz. 8.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. W ramach duchowego przygotowania do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w naszej parafii jest odprawiana po Mszy św. „Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana” od 11 – 19 listopada. W Niedzielę 20 listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata podczas wszystkich Mszy św. będzie odczytany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą Niedzielę kończy się Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia Bożego.

6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik Niedziela oraz religijny kalendarz na 2017r w cenie 5zł.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji świątyni i za ofiary składane na potrzeby parafii.