Ogłoszenia duszpasterskie – 33 Niedziela Roku – 15.11.2015r.

1. Przez cały miesiąc listopad nabożeństwo wypominkowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawimy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 17.00. poświęcenie i wręczenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klasy II i III gimnazjum. Dorośli, którzy chcieliby przyjąć sakrament bierzmowania – prosimy zgłaszać się do ks. Daniela.

5. W czwartek o godz. 18.00. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. przejdziemy w procesji światła z zapalonymi lampkami i zniczami na cmentarz, gdzie przy krzyżu pomodlimy się za zmarłych i postawimy na grobach i przy krzyżu lampki. Do udziału zapraszamy młodzież, dzieci i dorosłych.

6. W piątek o godz. 18.00. Msza św. dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii świętej.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. W tym numerze znajdziemy opis przeżywanych Misji u stóp Krzyża w naszej parafii i wiele innych ciekawych artykułów religijnych.

8. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarz religijny ścienny na 2016r, dochód ze zprzedaży kalendarzy jest przeznaczony na pomoc świąteczną najuboższym z naszej parafii. Cena kalendarza 4 zł.

9. Zapowiedzi przedślubne: Lis Sebastian, st. wolny, zam. Gronówko
Ratajczyk Milena, st. wolny, zam. Gronóko (2).

10. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata.