OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 Niedziela Zwykła 06.11.2016r.

1. Przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami: w dni powszednie o 17.30., a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. W dniach od 1 – 8 listopada można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Odpust zyskujemy spełniając następujące warunki:
– być w stanie łaski uświęcającej
– nawiedzić świątynię i odmówić modlitwy w intencji wskazanej przez Ojca świętego: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga… .
– nawiedzić cmentarz.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. W piątek 11 listopada obchodzimy 98 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona o godz. 10.00. W czasie Mszy św. śpiewać będzie chór „Credo”, oraz będzie recytacja tekstów o treści religijno – patriotycznej co ułatwi nam wyśpiewanie dziękczynienia przed Najświętszym Sakramentem. Dyspensa od pokarmów mięsnych – komunikat.

5. W ramach duchowego przygotowania do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w naszej parafii będzie odprawiana po Mszy św. „Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana” w dniach od 11 – 19 listopada. W Niedzielę 20 listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata podczas wszystkich Mszy św. będzie odczytany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik Niedziela.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji świątyni i za ofiary składane na potrzeby parafii.

Intencja dla Żywego Różańca: „Aby wszyscy Polacy troszczyli się o dobro duchowe i materialne naszej Ojczyzny”.