OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 NIEDZIELA ROKU – 08.XI.2015

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

2. Przez cały miesiąc listopad nabożeństwo wypominkowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawimy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. W środę 11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania Niepodległości przez Plskię. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 10.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i śpiew hymnu Boże coś Polskę. W czasie Mszy św. montaż słowno – muzyczny nt. Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

5. W czwartek o godz. 18.00. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.

6. W piątek o godz. 18.00. Msza św. dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii świętej.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarz religijny ścienny na 2016r, dochód ze zprzedaży kalendarzy jest przeznaczony na pomoc świąteczną najuboższym z naszej parafii. Cena kalendarza 4 zł.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00. poświęcenie książeczek do modlitwy dla dzieci komunijnych.

10. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania. Bardzo prosimy o obecność rodziców kandydatów do bierzmowania, którzy zamierzają przystąpić do tego sakramentu. Dorośli, którzy chcieliby przyjąć sakrament bierzmowania – prosimy zgłaszać się do ks. Daniela.

11. Zapowiedzi przedślubne: Lis Sebastian, st. wolny, zam. Gronówko
Ratajczyk Milena, st. wolny, zam. Gronówko(1).

12. Intencja Żywego Różańca: „Aby wszyscy Polacy troszczyli się o dobro duchowe i materialne dla naszej Ojczyzny.