OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 Niedziela Zwykła 23.10.2016r.

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w Niedzielę po Mszy św. o 17.00.
- Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w czwartek o 17.30. wraz z rodzicami.
- Uczniów gimnazjum zapraszamy na różaniec w piątek o 17.30.

2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy do puszki ofiary na Misje – za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na parapetach i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Kartki prosimy wypełniać czytelnie i wraz z ofiarą można składać na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła i za ofiary składane na potrzeby parafii.

Zapowiedzi przedślubne:

Wołczyk Tomasz, kawaler, zam. Ińsko
Wójciak Anna, panna, zam. Ińsko. (3)