OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 NIEDZIELA ROKU – 25.X.2015

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek – jako wsparcie materialne dla dzieła misyjnego.

2. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

4. W miniony piątek zakończyły się w naszej parafii „Misje u stóp Krzyża”. Bardzo dziękujemy Parafianom, którzy tak licznie brali udział w Misjach. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Bardzo dziękujemy Panu Organiście za granie na nabożeństwach misyjnych. Dziękujemy pracownikom „ZUBIK” za przywiezienie Krzyża z parafii Długie i przwożnie Krzyża do Ściennego i Ciemnika. Wszystkim za okazywane dobro – Bóg zapłać. Niech Misje u stóp Krzyża wydadzą obfite dobro w naszym życiu.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Zostały wyłożone w kościele kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie imion zmarłych i składanie kartek z ofiarą w zakrystii lub biurze parafialnym.

7. Młodzież gimnazjalną zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w czwartek i sobotę. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania w każdy czwartek o godz. 18.00.

8. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w piątek i niedzielę. Msza św. dla uczniów z klasy III w każdy piątek o godz. 18.00.

9. W Niedzielę 1-szego listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Ińsku o godz. 8.30 w kościele i o 12.00 na cmentarzu w kaplicy. Po Mszy św. procesja na cmentarzu i modlitwy za zamarłych. O godz. 17.00. zapraszamy do Kościoła na różaniec z wypominkami. Nie będzie Mszy św.

10. W poniedziałek 2-go listopada obchodzimy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Ińsku o godz. 9.00 i 18.00. Różaniec z wypominkami o godz. 17.30.

11. W dniach od 1 – 8-go listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych pokutujących w czyśćcu, pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, spowiedź św., modlitwa w intencji i intencjach Ojca Świętego.

12. W listopadzie będziemy odprawiać nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.
Bardzo dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii – Bóg zapłać.

13. Dzisiaj wybory do sejmu i senatu. Uczestnictwo w wyborach jest chrześcijańskim i moralnym obowiązkiem.