Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2016r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. spotkanie dla rodziców kandydatów przystępujących do bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

2. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa:
- w piątki o godz. 17.30. Drogę Krzyżową,
- w Niedziele o godz. 16.00. Gorzkie Żale.
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa w czasie, których rozważamy mękę Pana Jezusa.

3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

4. W pierwszy czwartek miesiąca 4 marca, od godz. 17.30 – 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

5. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie dla kandydatów przystępujących do bierzmowania.

6. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

7. Od dzisiaj można nabywać przy wyjściu z kościoła wielkanocne świece Caritas: małe po 5 zł, duże po 15 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla najbiedniejszych.

8. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu – 13 marca na każdej Mszy św.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

10. Bardzo dziękujemy za ofiary składane w kopertach na Seminarium Duchowne i za ofiary składane na potrzeby parafii.

11. Zapowiedzi przedślubne:
Topór-Kamiński Piotr, st. wolny, zam. Ińsko,
Jóźwiak Martyna Józefa, st. wolny, zam. Witkowo. (1).