OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 08.03.2015r.

1. Msza św. w dni powszednie odprawiana jest o godz. 18.00.
2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.
3. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00.
4. W niedziele Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
5. W przyszłą niedzielę 15 marca na każdej Mszy św. rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Młodzież i dzieci rekolekcje rozpoczynają w poniedziałek 16 marca. Szczegółowy plan podamy za tydzień.
6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
7. Wychodząc z kościoła można nabywać świece wielkanocne „Caritas” w cenie 5zł. Dochód jest przeznaczony na pomoc dla najbiedniejszych.
8. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
9. Zapowiedzi przedślubne:(3)
Grucel Aleksandra, st. wolny, zam. Gronówko, par. Ińsko
Wlazłowski Sebastian, st. wolny, zam. Sułtowo, par. Recz.

Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, wszelkiej dobroci i szacunku od wszystkich mężczyzn.