OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2016r.

1. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa:
- w piątki o godz. 17.30. Drogę Krzyżową,
- w Niedziele o godz. 16.00. Gorzkie Żale.
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa w czasie, których rozważamy mękę Pana Jezusa.

2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

3. W czwartek 10 marca rozpoczniemy nowennę do Świętego Józefa Patrona naszej Parafii, aby jak najlepiej przygotować się do uroczystości odpustowej. Nowennę będziemy odmawiać codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. Można nabywać przy wyjściu z kościoła wielkanocne świece Caritas: małe po 5 zł, duże po 15 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla najbiedniejszych.

5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu – 13 marca na każdej Mszy św.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bardzo dziękujemy za ofiary składane w kopertach na Seminarium Duchowne i za ofiary składane na potrzeby parafii.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Topór-Kamiński Piotr, st. wolny, zam. Ińsko,
Jóźwiak Martyna Józefa, st. wolny, zam. Witkowo. (2).

Intencja dla Żywego Różańca: O nawrócenie dla Parafian i dobre przygotowanie do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.