OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 Niedziela Wielkanocna 19.04.2015r.

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w Kościele VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym czasie możemy dziękować Panu Bogu za ten największy dar, jakim jest Jego Słowo, które – „gdy nadeszła pełnia czasu” – stało się Ciałem i zamieszkało między nami w osobie Jezusa Chrystusa. Dar ten byłby jednak trudno dostępny, gdyby to samo Słowo Boga nie przyszło do ludzi pod postacią Pisma Świętego.

2. W środę o godz. 18.00. odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy do puszek ofiary na „Caritas”, by mógł świadczyć pomoc dla najbardziej potrzebujących pomocy, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. W przyszłą Niedzielę 26 kwietnia na Mszy św. o godzinie 12.00. będziemy dziękować Bożej Opatrzności za dar kanonizacji św. Papieża Jana Pawła II w pierwszą rocznicę kanonizacji. Po Mszy św. przejdziemy procesyjnie pod Platan św. Jana Pawła II, który mieści się przy drodze na cmentarz i dokonamy poświęcenia odnowionej pamiątkowej tablicy. Wszystkich do udziału bardzo serdecznie zapraszamy.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Zapowiedzi przedślubne:
Czerwonka Grzegorz, st. wolny, zam. Ińsko
Neska Agnieszka, st. wolny, zam. Strzeczona, par. Debrzno.