OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 Niedziela Zwykła 16.10.2016r.

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w Niedzielę po Mszy św. o 17.00.
- Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w czwartek o 17.30. wraz z rodzicami.
- Uczniów gimnazjum zapraszamy na różaniec w piątek o 17.30.

2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji Misji. W przyszłą Niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszki na pomoc dla dzieł misyjnych – za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. Kalendarz liturgiczny:
- we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty
- w środę wspominamy bł ks. Jerzego Popiełuszkę, męczennika
- w sobotę wspominamy św. Jana Pawła II, Papieża.

5. Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na parapetach i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Kartki prosimy wypełniać czytelnie i wraz z ofiarą można składać na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła i za ofiary składane na potrzeby parafii.

Zapowiedzi przedślubne:

Wołczyk Tomasz, kawaler, zam. Ińsko
Wójciak Anna, panna, zam. Ińsko. (2)