OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 NIEDZIELA ROKU – 18.X.2015

1. Dzisiaj w kościele na całym świecie rozpoczynamy tydzień Modlitw w intencji Misji i misjonarzy. W najbliższą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek jako pomoc dla rozpowszechniania dzieła misyjnego.

2. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

4. Trwają w naszej parafii Misje u stóp Krzyża. Serdecznie zapraszamy do indywidualnej i wspólnotowej adoracji Jezusa ukrzyżowanego. Plan Misji jest wywieszony w gablocie przed kościołem, również ministranci rozdają plan Misji przy wyjściu z kościoła. Nasze Misje zakończymy w piątek 23 października Mszą św. o godz. 16.00. Przed Mszą św. o godz. 15.00. odprawimy Drogę Krzyżową.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Zostały wyłożone w kościele kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie imion zmarłych i składanie kartek z ofiarą w zakrystii lub biurze parafialnym.

7. Młodzież gimnazjalną zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w czwartek i sobotę. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania w każdy czwartek o godz. 18.00.

8. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w piątek i niedzielę. Msza św. dla uczniów z klasy III w każdy piątek o godz. 18.00.

9. Kalendarz liturgiczny:

- w poniedziałek 19.X. wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszko
- w czwartek 22.X. wspomnienie św. Jana Paweła II

10. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Za przynoszone kwiaty
serdecznie dziękujemy.

11. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii – Bóg zapłać.