OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28 Niedziela Zwykła 09.10.2016r.

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w Niedzielę po Mszy św. o 17.00.
- Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w czwartek o 17.30. wraz z rodzicami.
- Uczniów gimnazjum zapraszamy na różaniec w piątek o 17.30.

2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj w Kościele w Polsce przeżywamy XVI Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po Mszach św. są zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło nowego Tysiąclecia” świadczący pomoc dla młodzieży z ubogich rodzin.

4. W czwartek na nabożeństwie różańcowym – poświęcenie różańców dla uczniów z klasy III. Prosimy, aby rodzice zakupili różańce dzieciom. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców tych dzieci.

5. Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na parapetach i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Kartki prosimy wypełniać czytelnie i wraz z ofiarą można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła i za ofiary składane na potrzeby parafii.

Zapowiedzi przedślubne:

Wołczyk Tomasz, kawaler, zam. Ińsko
Wójciak Anna, panna, zam. Ińsko.