Ogłoszenia duszpasterskie – 28 Niedziela Roku – 11.X.2015

1. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

3. Dzisiaj w całym kraju przeżywamy XV Dzień Papieski pod hasłem: Św. Jan Paweł II – Patron Rodziny. Z tej okazji odbywają się kulturalne imprezy przypominające Postać św. Papieża i jego nauczanie. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” prowadzi przykościelną zbiórkę ofiar na fundusz stypendialny dla młodzieży zdolnej z rodzin biednych. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Zostały wyłożone w kościele kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych i składanie kartek z ofiarą w zakrystii lub biurze parafialnym.

6. W piątek 16 października zapraszamy o godz. 9.00. na Mszę św. dziękczynną z okazji jubileuszu 70-cio lecia Szkoły Podstawowej w Ińsku. Do wspólnej modlitwy zapraszamy byłych i obecnych nauczycieli, pracowników szkoły jak również absolwentów i obecnych uczniów.

7. W piątek 16 października wspominamy 37 rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W tym dniu w naszej Parafii rozpoczynamy Misje u stóp Krzyża św. Ottona. Gromadzimy się w Kościele o godz. 17.00. na nabożeństwie różańcowym i powitaniu kopii Krzyża Ottonowego i relikwi Krzyża świętego. O godzinie 18.00. zostanie odprawiona uroczyta Msza św. na rozpoczęcie Misji. O godzinie 20.00. będziemy śpiewać Gorzkie Żale cz. I., będzie również okazja do spowiedzi św.
W sobotę 17.X. od godz. 9.00 – 15.00. Indywidualna adoracja krzyża.
o godz. 15.00. gromadzimy się na Koronce do Bożego Miłosierdzia.
o godz. 17.30. Nabożeństwo różańcowe.
o godz. 18.00. Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem relikwiami krzyża świętego.
o godz. 20.00. Gorzkie Żale cz. II i okazja do spowiedzi św.
o godz. 21.00. Apel Jasnogórski.
W Niedzielę 18.X.
8.30, 12.00, 17.00. Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem relikwiami krzyża świętego.
15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
17.50. Różaniec
20.00. Gorzkie Żale cz. III.
21.00. Apel Jasnogórski.
Szczegółowe informacje będą wywieszone w gablocie przed kościołem.

8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na prezentację strojów komunijnych, przyjedzie krawiec i przedstawi ofertę.