OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 NIEDZIELA ROKU 27 .09.2015

1. W niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30. zapraszamy uczniów z klasy IV, V i VI oraz uczniów z gimnazjum. Na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy uczniów z klasy: 0, I, II i III.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

3. W czwartek 1 października rozpoczynamy odprawiać Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w piątki i w niedziele, a młodzież gimnazjalną i starszą w czwartki i soboty października.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, piątek i sobota. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św. i nabożeństwo różańcowe. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. W sobotę – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

5. Na Mszę św. w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św. zapraszamy uczniów z klas III SP mieszkających w Ińsku oraz uczniów klas II – w piątek, a młodzież z klas I, II i III gimnazjum przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w czwartek.

6. W najbliższą Niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do piszek na rzecz organizacji światowych dni młodzieży w Polsce w 2016 roku.

7. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

10. W naszym dekanacie Ińsko w miniony piątek w Parafii św. Stanisława Kostki w Kani, rozpoczęły się „Misje u stóp Krzyża”. Od pięciu lat kopia Krzyża św. Ottona (oryginał znajduje się w muzeum narodowym w Szczecinie) i relikwie Krzyża św. nawiedzają parafie naszej Archidiecezji. W dniach od 16 – 23 października nawiedzenie i Misje u stóp Krzyża przeżyjemy w naszej parafii – już dzisiaj zapraszamy do szczególnego uczestnictwa. Plan Misji będzie podany w stosownym czasie.