OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 Niedziela Zwykła 11.09.2016r.

1. W każdą Niedzielę roku szkolnego zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 12.00, a młodzież gimnazjalną na godz. 8.30.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów z klasy I i II gimnazjum. Zapraszamy serdecznie rodziców.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

4. W środę 14 września obchodzimy liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża świętego. Od dzisiaj do wtorku zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej poprzedzone Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i adoracją. Na zakończenie odśpiewamy Apel Jasnogórski. Nabożeństwa będziemy rozpoczynali dzisiaj, w poniedziałek i we wtorek o godz. 19.30. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

5. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie pielgrzymów jadących na pielgrzymkę w dniach 20 – 24 września. Bardzo proszę o wpłacanie reszty należności. Mamy jeszcze 5 wolnych miejsc. Jeżeli byliby chętni to zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

8. W sobotę 17 września br. o godz. 19.30. w Kościele w Chociwlu odbędzie się koncert charytatywny piosenkarki Eleni. Na koncert trzeba zakupić bilet w cenie 30 zł. Dochód przeznaczony jest na remont Kościoła w Chociwlu. Nasza parafia otrzymała 25 biletów można je zakupić w biurze parafialnym. Zostało jeszcze 18 biletów.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Bura Anna, Katarzyna, panna, zam. Czertyń
Kicki Tomasz, kawaler, zam. Legionowo (2).