OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23 Niedziela Zwykła 04.09.2016r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00. odprawimy Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony ziemi. W czasie Mszy poświęcimy wieńce żniwne, chleb i ziarno na zasiew.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 będzie poświęcenie tornistrów dla uczniów z klasy pierwszej szkoły podstawowej. Będzie również spotkanie dla rodziców uczniów z klasy I, II, III szkoły podstawowej. Prosimy o przybycie wszystkich rodziców.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. po nowennie Msza św.

4. W każdą Niedzielę roku szkolnego zapraszamy dzieci szkolne na Mszę św. o godz. 12.00. a młodzież gimnazjalną na Mszę św. o godz. 8.30.

5. W przyszłą Niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

6. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. zapraszam na spotkanie rodziców uczniów z klasy I i II gimnazjum.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

9. W sobotę 17 września br. o godz. 19.30. w Kościele w Chociwlu odbędzie się koncert charytatywny piosenkarki Eleni. Na koncert trzeba zakupić bilet w cenie 30 zł. Dochód przeznaczony jest na remont Kościoła w Chociwlu. Nasza parafia otrzymała 25 biletów można je zakupić w biurze parafialnym.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Milczarek Damian, kawaler, zam. Ińsko
Boratyn Katarzyna, panna, zam. Ińsko (3).

Bura Anna, Katarzyna, panna, zam. Czertyń
Kicki Tomasz, kawaler, zam. Legionowo (1).

Intencja Żywego Różańca: „Aby rodzice i wychowawcy dbali o religijne wychowanie dzieci i młodzieży”.