OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23 NIEDZIELA ROKU 06.09.2015

1. Dzisiaj o godz. 12.00. odprawimy Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. W czasie Mszy św. poświęcenie wieńców żniwnych.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. poświęcimy tornistry i plecaki z przyborami szkolnymi uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej.

3. W niedziele na Mszę św. o godz. 8.30. zapraszamy uczniów z klasy IV, V i VI oraz uczniów z gimnazjum. Na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy uczniów z klasy: 0, I, II i III.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

5. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00. zapraszamy dzieci z klasy III mieszkające w Ińsku – przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św.

6. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00. zapraszamy uczniów z klasy II i III gimnazjum mieszkających w Ińsku.

7. W najbliższą Niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

8. W najbliższą Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III, które przygotowują się do I Komunii św.

9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

10. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.

Intencja Żywego Różańca – „Aby rodzice i wychowawcy troszczyli się o religijne wychowanie dzieci i młodzieży”.