OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08.2015r.

1. Kończą się wakacje. We wtorek 01 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny 2015/2016. w tym dniu zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, dyrekcję szkoły i rodziców oraz parafian na Mszę św. o godz. 9.00. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. 03 września – w pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św. Szczególnie zapraszamy uczniów z klasy: IV, V i VI.

4. 04. września – w pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. dla dorosłych i młodzieży gimnazjalnej od godz. 17.00 – 18.00.

5. 05. września – w pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać nowych chorych i starszych, którzy chcieliby skorzystać z sakramentów świętych. Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. po Mszy św. różaniec i medytacja.

6. W najbliższą Niedzielę 06 września o godz. 12.00. odprawimy Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. Na Mszę św. zapraszamy wszystkich rolników z naszej gminy, działkowców i władze samorządowe, by wspólnie dziękować Bogu za dary ziemi.

7. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła i prosimy o dalsze upiększanie naszej świątyni kwiatami.

8. Nowy tygodnik „Niedziela” można nabyć przy wyjściu z kościoła.

9. W niedzielę 06. września na Mszy św. o godz. 17.00. poświęcimy tornistry i przybory szkolne uczniom z klasy pierwszej szkoły podstawowej.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Wilk Fabian, st. wolny, zam. Ińsko
Noga Katarzyna, st. wolny, zam. Gryfino (3).