Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela zwykła 14.08.2016r.

1. Jutro 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. odprawiamy jak w Niedzielę: o 8.30, 12.00. i 17.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Dzisiejsze ofiary składane na tacę w czasie Mszy św. są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

4. Trwa akcja pomocowa Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych. (Pozostało jeszcze do wyposażenia 11 plecaków).

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

7. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości będących na wypoczynku. Życzymy słonecznej pogody, miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

8. W tym tygodniu z soboty na Niedzielę będziemy gościć w Ińsku pątników pielgrzymujących z Koszalina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Przyjdą do Ińska w sobotę 20 sierpnia i będą nocować. Zwracamy się do naszych parafian z uprzejmą prośbą o przyjęcie na nocleg z 20/21.08. i na posiłek pielgrzymów. Potrzeba ponad 100 miejsc noclegowych. Zapisy przyjmujemy codziennie po Mszy św. wieczornej w zakrystii lub w biurze parafialnym. Za życzliwość i pomoc serdecznie dziękujemy.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Bujalska Patrycja Anna, panna, zam. Ścienne parafia Ińsko.
Jaroszek Dariusz Eugeniusz, kawaler, zam. Banie. (3)