Ogłoszenia duszpasterskie – 18 Niedziela zwykła – 31.07.2016

SIERPIEŃ – MIESIĄCEM ABSTYNENCJI OD NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH
1. Przypominamy, że Mszę św. w naszym kościele odprawiamy w Niedzielę o godz. 8.30, 12.00, 17.00, a w dni powszednie o godz. 18.00.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. W tym tygodniu – Pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00, w tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

4. W pierwszy piątek miesiąca oddajemy cześć NSPJ, okazja do spowiedzi od godz. 17.30 – 18.00.

5. W naszej Parafii trwa akcja pomocowa Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Jako wspólnota parafialna chcemy wyposażyć plecaki w przybory szkolne dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących pomocy. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych. (Pozostało jeszcze do wyposażenia 25 plecaków).

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

7. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

8. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości będących na wypoczynku. Życzymy słonecznej pogody, miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Bujalska Patrycja Anna, panna, zam. Ścienne parafia Ińsko.
Jaroszek Dariusz Eugeniusz, kawaler, zam. Banie.