OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18 NIEDZIELA ROKU 02.08.2015

1. Msze święte w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w Niedzielę o 8.30; 12.00; 17.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

3. Najbliższy czwartek – to I czwartek miesiąca – od godziny 17.30 – 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie można skorzystać z sakramentu spowiedzi św.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godziny 17.30 – 18.00.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.

7. Serdecznie witamy w naszym kościele miłych gości – wczasowiczów, życzymy miłego pobytu i wspaniałej słonecznej pogody oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni w niedzielę i dni powszednie.

8. Zachęcamy naszych parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej z naszej parafii do Sanktuariów Kultu Bożego na Warmii i Mazurach. Koszt pielgrzymki 430 zł. Szczegółowe informacje po Mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.

9. Wraz z Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej prowadzimy parafialną akcję „Tornister pełen uśmiechów”. Otrzymane do Caritas plecaki chcemy wyposażyć w podstawowe przybory szkolne. Dzieci ze szkoły podstawowej, z naszej parafii, które powinny otrzymać taką pomoc jest 50 osób. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w pomocy dla dzieci. Koszt jednej wyprawki wynosi 65 zł przy zakupie większej ilości w hurtowni. Można również samemu wyposażyć plecak w przybory szkolne wg listy zamieszczonej w plecaku i wyposażony plecak dostarczyć do biura parafialnego, również można składać dobrowolne ofiary na ten cel w zakrystii lub biurze parafialnym. Bardzo prosimy o pomoc w realizacji tej pomocowej akcji.

10. Intencja Żywego Różańca: „By rodziny naszej parafii były szkołą trzeźwości”.