OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17 NIEDZIELA ROKU 26.07.2015

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. poświęcimy pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Pojazdy do poświęcenia prosimy ustawić na parkingu naprzeciw Kościoła.

2. Msze święte w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w Niedzielę o 8.30; 12.00; 17.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.

6. Serdecznie witamy w naszym kościele miłych gości – wczasowiczów, życzymy miłego pobytu i wspaniałej słonecznej pogody oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni w niedzielę i dni powszednie.

7. W sobotę 1 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci NMP o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza św. o godz. 18.00.

8. Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie informuje, że posiada wolne miejsca dla absolwentów gimnazjum w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Kamiennym Moście. Dokładnych informacji udziela sekretariat szkoły.

9. Zapowiedzi przedślubne:

Kaczmarek Damian, st. wolny, zam. Ińsko
Woźnicka Kamila, st. wolny, zam. Łobez (3)

10. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje akcję pomocową pod hasłem: „Tornister pełen uśmiechów”. Chcemy wraz z ludźmi wielkiego serca pomóc rodzicom i dzieciom rozpocząć nowy rok szkolny. Adresatami są dzieci z rodzin ubogich i wielodzietnych. Przekazujemy tym dzieciom nowe plecaki wyposażone w przybory szkolne. Nasza Parafia w tym roku przystąpiła do tej akcji. Po konsultacjach z pedagogami w szkole i parafialną Caritas uznaliśmy, że taka pomoc potrzebna jest 50-ciu dzieciom ze szkoły podstawowej. Otrzymaliśmy ze Szczecina 50 nowych plecaków, nasze zadanie to wyposażyć je w przybory szkolne.
Wyposażyć plecaki można na dwa sposoby:
1. Samemu kupić podstawowe przybory szkolne wg listy zamieszczonej w plecaku i wyposażony plecak przynieść do biura parafialnego lub
2. Złożyć zamówienie w hurtowni na 50 wyprawek szkolnych, wtedy taka wyprawka będzie kosztować 65zł. Ofiarę w tej kwocie można złożyć imiennie w zakrystii po Mszach św. lub w tygodniu w biurze parafialnym. Bardzo prosimy o pomoc w realizacji tego zadania.

11. Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce 24-26 sierpnia br.