Ogłoszenia duszpasterskie 17.08.2014r.

1. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
2. W środę 20 sierpnia ok. godz. 18.45. przybędą do naszej parafii pielgrzymi idący z Koszalina do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu. Będą w Ińsku nocować. Kto by mógł przyjąć pielgrzymów na nocleg i posiłek, prosimy zgłaszać się po Mszy św. w zakrystii. Za zrozumienie serdecznie dziękuję.
3. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.
4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”.
5. Serdecznie witamy w naszej świątyni naszych parafian i miłych gości, którzy przybyli do Ińska na wypoczynek – życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedzielę i dni powszednie.
6. W przyszłą Niedzielę 24.08. obchodzimy święto Świętego Bartłomieja Apostoła – jest to Patron Kościoła w Czertyniu. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 9.45. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
7. W dniach 24-27 września organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę przez Wrocław, Kraków, Kalwarię zebrzydowską, Wadowice i Kalisz Wlkp. Cena 440 zł. Dokładne informacje u ks. Daniela.
8. Zapowiedzi przedślubne:
I Tokarz Marcin, st. wolny, zam. Ińsko.
Semczak Marta, st. wolny, zam. Ińsko (3)

II Bieniewicz Michał, st. wolny, zam. Ścienne
Wołoszyńska Iwona, st. wolny, zam. Drawsko Pom. (3)

III Szymczyk Grzegorz, st. wolny, zam. Ińsko
Paździurek Monika, st. wolny, zam. Szczecin (1)
IV Furman Jakub, st. wolny, zam. Ińsko
Szymczyk Aleksandra, st. wolny, zam. Szczecin. (1)

V Motyl Dominika, st. wolny, zam. Gronówko
Pustelnik Wojciech, st. wolny, zam. Białogard. (1)