Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela Zwykła 17.07.2016r.

1. Msze św. w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 8.30, 12.00 i 17.00.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. Stowarzyszenie Ińska Rzeczpospolita Babska organizuje „Ińskie Czesławki”, w czasie których wysłuchamy recitalu śpiewaczki Pani Anety Czaplińskiej, a także usłyszymy wybraną poezję Ks. Jana Twardowskiego. Na Mszę św. i „Ińskie Czesławki” zapraszamy Czesławy i Czesławów, naszych parafian i miłych gości.

4. W naszej Parafii trwa akcja pomocowa Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Jako wspólnota pafialna chcemy wyposażyć plecaki w przybory szkolne dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących pomocy. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych. (Na razie zamówienie złożyliśmy na 11 wyprawek szkolnych).

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

7. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości będących na wypoczynku. Życzymy słonecznej pogody, miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

8. W dniach 20 – 24 września br. organizujemy autokarową pielgrzymkę parafialną na ziemię przemyską, podkarpacie i na Jasną Górę. Cena pielgrzymki 580zł. Zapisy po Mszach św. w biurze parafialnym. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. insko.eparafia.pl