OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 NIEDZIELA ROKU 19.07.2015

1. Msze święte w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w Niedzielę o 8.30; 12.00; 17.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.

3. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
4. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.

5. Serdecznie witamy w naszym kościele miłych gości – wczasowiczów, życzymy miłego pobytu i wspaniałej słonecznej pogody oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni w niedzielę i dni powszednie.

6. W przyszłą Niedzielę o godzinie 17.00. odprawimy Mszę św. w intencji kierowców i podróżujących z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Tradycyjnie pojazdy ustawiamy na parkingu naprzeciwko Kościoła.

7. Zapowiedzi przedślubne:

Barej Marek Jacek, st. wolny, zam. Ścienne
Żmudzin Justyna Grażyna, st. wolny, zam. Ścienne (3).

Kaczmarek Damian, st. wolny, zam. Ińsko
Woźnicka Kamila, st. wolny, zam. Łobez (2)