Ogłoszenia duszpasterskie – 15 Niedziela Zwykła 10.07.2016r.

1. Msze św. w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 8.30, 12.00 i 17.00.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na rzecz organizacji Światowych Dni Młodych w Polsce w bieżącym miesiącu. Za złożone ofiary bardzo dziękujemy.

4. Prowadzimy akcję pomocową Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

7. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości przybywających na letni wypoczynek. Życzymy miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.

8. Stowarzyszenie Ińska Rzeczpospolita Babska organizuje w dniu 17 lipca 2016 (Niedziela) po Mszy św. o godz. 17.00. „Czesławki”. Podczas tegorocznych „Czesławek” wysłuchamy recitalu Pani Anety Czaplińskiej, która będzie śpiewać utwory światowej sławy kompozytorów, ponadto będziemy mogli usłyszeć poezje ks. Jana Twardowskiego. Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie Czesławy i Czesławów, wszystkich Parafian i miłych gości. (szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem).