OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15 NIEDZIELA ROKU 12.07.2015

1. Msze święte w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w Niedzielę o 8.30; 12.00; 17.00.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.
3. W lipcu przyszłego roku odbędą się Światowe Dni Młodych w Krakowie. Do Polski przyjedzie młodzież z całego świata, aby wspólnie świętować i chwalić Boga wraz z Ojcem Świętym Franciszkiem. W tygodniu poprzedzającym centralne wydarzenia w Krakowie młodzież odwiedzi wszystkie diecezje w Polsce. W Szczecinie i na terenie Archidiecezji spodziewamy się przyjąć ok 6000 młodych ludzi z zagranicy. W związku z organizacją Światowych Dni Młodych i pobytem młodych w naszej Archidiecezji zostanie przeprowadzonych sześć zbiórek ofiar do puszek (raz na kwartał do 2016r) we wszystkich parafiach. Pierwsza zbiórka odbywa się dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
4. Na przełomie lipca i sierpnia wyruszy XXXI Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
6. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.
7. Serdecznie witamy w naszym kościele miłych gości – wczasowiczów, życzymy miłego pobytu i wspaniałej słonecznej pogody oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni w niedzielę i dni powszednie.
8. W przyszłą niedzielę 19 lipca swoje imieniny będzie obchodził nasz ks. Proboszcz Czesław Fryska, o godz. 17.00. odprawi Mszę św. w swojej intencji. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy. Z okazji wspomnienia liturgicznego bł. Czesława zrodził się pomysł zorganizowania kulturalnego festynu przy naszym kościele pod nazwą „Czesławki”. W programie festynu będzie: występ chóru „Cantore Gospel” ze Stargardu Szczec, degustacja ciastek „Ińskie czesławki” oraz inne niespodzianki. Na Mszę św. i festyn zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii, miłych gości, a szczególnie Czesławy i Czesławów. Organizatorami festynu są Stowarzyszenie Ińska Rzeczpospolita Babska i Parafia Rzymsko-Katolicka.

9. Zapowiedzi przedślubne:

Niemiec Arkadiusz, st. wolny, zam. Szczecin – wcześniej Ińsko
Tomczak Monika, Agnieszka, st. wolny, zam. Szczecin (3).

Barej Marek Jacek, st. wolny, zam. Ścienne
Żmudzin Justyna Grażyna, st. wolny, zam. Ścienne (2).

Kaczmarek Damian, st. wolny, zam. Ińsko
Woźnicka Kamila, st. wolny, zam. Łobez (1)