OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14 Niedziela Zwykła 03.07.2016r.

1. Msze św. w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 8.30, 12.00 i 17.00.

2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Prowadzimy akcję pomocową Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne (dla gimnazjalisty) i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę dobrowolną lub w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

6. W przyszłą Niedzielę 10 lipca po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na organizację Światowych Dni Młodych 2016.

7. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości przybywających na letni wypoczynek. Życzymy miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.