OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14 NIEDZIELA ROKU 05.07.2015

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.
2. W lipcu przyszłego roku odbędą się Światowe Dni Młodych w Krakowie. Do Polski przyjedzie młodzież z całego świata, aby wspólnie świętować i chwalić Boga wraz z Ojcem Świętym Franciszkiem. W tygodniu poprzedzającym centralne wydarzenia w Krakowie młodzież odwiedzi wszystkie diecezje w Polsce. W Szczecinie i na terenie Archidiecezji spodziewamy się przyjąć ok 6000 młodych ludzi z zagranicy. W związku z organizacją Światowych Dni Młodych i pobytem młodych w naszej Archidiecezji zostanie przeprowadzonych sześć zbiórek ofiar do puszek (raz na kwartał do 2016r) we wszystkich parafiach. Pierwsza taka zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę 12 lipca po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła.
3. Na przełomie lipca i sierpnia wyruszy XXXI Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
5. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.
6. Trwają wakacje – dla wielu osób jest to wyczekiwany i upragniony czas wytchnienia po intensywnym utrudzeniu pracą i nauką. Pamiętajmy, że prawdziwa regeneracja sił dokonuje się jedynie dzięki radości przeżytej w przyjaźni z Bogiem. Nie zaniedbujmy uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej gdziekolwiek będziemy na wypoczynku. Serdecznie witamy w naszym kościele miłych gości – wczasowiczów, życzymy miłego pobytu i wspaniałej słonecznej pogody oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni w niedzielę i dni powszednie.
7. Zapowiedzi przedślubne:

Niemiec Arkadiusz, st. wolny, zam. Szczecin – wcześniej Ińsko
Tomczak Monika, Agnieszka, st. wolny, zam. Szczecin (2).

Barej Marek Jacek, st. wolny, zam. Ścienne
Żmudzin Justyna Grażyna, st. wolny, zam. Ścienne (1).

Intencja Żywego Różańca: O wszelkie łaski dla wypoczywających na wakacjach i zachowanie przez wszystkich Bożych Przykazań.