Ogłoszenia duszpasterskie – 13 Niedziela zwykła – 26.06.2016r.

1. Nabożeństwo do NSPJ odprawiamy do końca czerwca po Mszy św. wieczornej.

2. W środę 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msza św. w Ińsku o godz. 9.00 i 18.00.

3. W najbliższy czwartek przed Pierwszym Piątkiem miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30 – 18.00.

5. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na „Caritas” z przeznaczeniem na organizację kolonii letnich dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.
(z naszej parafii z takich kolonii skorzysta w tym roku sześcioro dzieci).

6. Prowadzimy akcję pomocową Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Można zabrać plecak – wyposażyć go w przybory szkolne i dostarczyć do biura parafialnego. Można również złożyć ofiarę w kwocie 70 zł na wyprawkę szkolną, którą zakupimy w hurtowni artykułów szkolnych.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

9. Serdecznie witamy w naszej świątyni i w naszej miejscowości miłych gości przybywających na letni wypoczynek. Życzymy miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i w dni powszednie.