Ogłoszenia duszpasterskie –12 Niedziela Zwykła 19.06.2016r.

1. Nabożeństwo do NSPJ odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

3. Z okazji kończącego się w tym tygodniu roku szkolnego zapraszamy uczniów naszej szkoły do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi św. codziennie od godziny 17.30. Rodziców prosimy, aby również skorzystali ze spowiedzi świętej razem ze swoimi dziećmi. Będzie to dla dzieci piękne świadectwo wiary rodziców.

4. W piątek 24 czerwca o godz. 9.00. zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Do wspólnego dziękczynienia i modlitwy zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na „Caritas” z przeznaczeniem na organizację kolonii letnich dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.
(z naszej parafii z takich kolonii skorzysta w tym roku sześcioro dzieci).

6. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej rozpoczyna akcję pomocową: „Tornister pełen uśmiechów”. W zeszłym roku jako parafia wzięliśmy udział w tej akcji i obdarowaliśmy 50 uczniów ze szkoły podstawowej z naszej parafii. W tym roku chcielibyśmy wyposażonymi w przybory szkolne plecakami obdarować uczniów z gimnazjum z rodzin potrzebujących naszej pomocy. Zachęcamy Parafian do zabrania plecaków – wyposażenia ich w potrzebne przybory szkolne(wg ulotki zamieszczonej w plecaku) i oddanie wyposażonego plecaka do biura parafialnego.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Bóg zapłać za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

9. Zapowiedzi przedślubne:

Zimny Wojciech, kawaler, zam. Ińsko
Kusz Klaudia, panna, zam. Szczecin (3).