OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 NIEDZIELA ROKU 21.06.2015

1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ odprawiamy codzienne po Mszy św. wieczornej.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza święta.
3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek „Caritas” na kolonie letnie dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.
4. W piątek 26 czerwca o godz. 9.00. odprawimy Mszę św. na zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Do wspólnej modlitwy zapraszamy uczniów szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalną ich rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli, wychowawców i innych pracowników szkoły, aby wspólnie podziękować Bogu za błogosławieństwo Boże w minionym roku szkolnym.
5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
6. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji Kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.
7. Zapowiedzi przedślubne:

Dąbrowski Krzysztof, zam. Ińsko
Dąbrowska Milena zd Milczarek, zam. Ińsko (1)