OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10 NIEDZIELA ROKU – 07.06.2015r.

1. Do czwartku włącznie po nabożeństwie czerwcowym odprawiamy procesję z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła z racji oktawy Bożego Ciała. W czwartek po procesji będzie poświęcenie kwiatów i ziół.
2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie jako wotum wdzięczności za odzyskanie wolności. Świątynię poświęci Ojciec Święty Franciszek kiedy przybędzie na Światowe Dni Młodych w 2016 roku.
3. W przyszłą Niedzielę przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
4. W miniony czwartek obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała, słowa wdzięczności kierujemy do Policjantów, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo na drodze, do naszych Strażaków za czynny udział w Procesji eucharystycznej. Dziękujemy Paniom z Żywego Różańca za dekorację Różańca i figury Matki Bożej Fatimskiej i niesienie w procesji. Dzieciom za niesienie poduszek liturgicznych i sypanie kwiatków. Dziękujemy Pani Małgosi – katechetce za przygotowanie dzieci i prowadzenie w czasie procesji. Dziękujemy Panu Organiście za czuwanie nad śpiewem. Dziękujemy za przygotowanie pięknych ołtarzy. Nasze podziękowania również kierujemy do naszej służby liturgicznej i wszystkich uczestników uroczystości Bożego Ciała.
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
6. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła i prosimy o dalszą troskę o dekorację kwiatową w kościele.
7. Zapowiedzi przedślubne:
Stępczyńska Katarzyna, st. wolny, zam. Ińsko
Aniuksztys Jarosław, Robert, st. wolny, zam. Gryfice (3)

Skawińska Joanna, Weronika, st. wolny, zam. Ińsko
Danek Daniel, st. wolny, zam. Szczecin (2)

Intencja Żywego Różańca: O świętość dla kapłanów, o liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego szczególnie z naszej parafii.