Ogłoszenia duszpasterskie 04.05.2014

1. Nabożeństwo majowe ku czci NMP, odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. W środę o godz. 18.00. odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
  3. W sobotę 10 maja o godz. 10.00. Spowiedź św. dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. Po spowiedzi dzieci mogą spowiadać się dorośli również okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
  4. W niedzielę 11 maja o godz. 12.00. będziemy przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii świętej dzieci z naszej parafii. Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 16.00.
  5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik katolicki Niedziela.
  6. Dzisiaj kończymy 70 tydzień miłosierdzia -  przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na “Caritas”.
  7. Zapowiedzi przedślubne: (2) Sadura Dagmara, st wolny, zam. Trzebieszowice; Marius Enzanza, st wolny, Ińsko.