Ogłoszenia duszpasterskie 03.08.2014

Rozpoczął się sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji od napojów alkoholowych. Naszą wstrzemięźliwość od alkoholu ofiarujmy w intencji wierności wartościom chrześcijańskim w Polsce.
1. W Kościele w Ińsku – Msze święte odprawiamy: w Niedzielę o godz. 8.30, 12.00 i 17.00., a w dni powszednie o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.
3. W najbliższą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
4. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.
5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik katolicki “Niedziela”.
6. Serdecznie witamy w naszym Kościele oprócz naszych parafian także miłych gości przybyłych do Ińska na letni wypoczynek – życzymy miłego pobytu, dobrego wypoczynku i zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i dni powszednie.
7. 16 sierpnia wyruszy z Koszalina z parafii pw. św. Kazimierza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, w dniu 20 sierpnia dojdą do Ińska i będą w naszym mieście nocować. Zwracamy się do naszych parafian z prośbą, jeśli ktoś może, aby zapewnił pielgrzymom nocleg i posiłek z 20/21 sierpnia. Potrzebne jest 90 miejsc noclegowych. Zapisy przyjmujemy codziennie po Mszy św. wieczornej.
Okażmy swoją gościnność w myśl zasady “Gość w dom, Bóg w dom”, a zwłaszcza Boży pielgrzym. Obecnie trwa piesza pielgrzymka na Jasną Górę z naszej Archidiecezji – idzie do Matki Bożej ponad 600 osób, oni również korzystają z gościnności mieszkańców różnych miejscowości na trasie pielgrzymki, zatem i My włączmy się w pomoc pielgrzymom – ” to co uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, mnieście uczynili”.
8. Zapowiedzi przedślubne:
1.Semczak Marta, st. wolny, zam. Ińsko
Tokarz Marcin, st. wolny, zam. Ińsko

1.Bieniewicz Michał, st. wolny, zam. Ińsko
Wołoszyńska Iwona, st. wolny, zam. Drawsko Pom.

Intencja Żywego Różańca: O trzeźwość i abstynencje od alkoholu dla wszystkich Polaków, a zwłaszcza dla nałogowych alkoholików.