Ogłoszenia duszpasterskie 01.XI. 2015; Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Jutro 2 listopada – obchodzimy wspomnienie Wiernych Zmarłych – Dzień zaduszny. Msza św. w kościele w Ińsku o godz. 9.00 i 18.00. Różaniec z wypominkami o godz. 17.30.

2. W dniach od 1 – 8-go listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych pokutujących w czyśćcu, pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, spowiedź św., modlitwa w intencji i intencjach Ojca Świętego.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 – 17.30. w tym czasie okazja do spowiedzi św. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. O godz. 16.30. Nabożeństwo Pierwszosobotnie ku czci NMP.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy tygodnik “Niedziela”.

5. Młodzież gimnazjalną zapraszamy na różaniec z wypominkami w czwartek o godz. 17.30. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania w każdy czwartek o godz. 18.00.

6. Msza św. dla uczniów z klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w piątek o godz. 18.00.

7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III. szkoły podstawowej.