O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E XXI NIEDZIELA ROKU 27.08. 2017 r.

1. Przypominamy, że Msze św. w niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00 a w dni powszednie o godz. 18.00.
2. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek, z przeznaczeniem na pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice i wichury, które przeszły nad Polską w dniach 10 – 11 sierpnia.
3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
4. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
6. W najbliższą sobotę 2 września kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła by przyjąć Sakramenty Święte, czy to ze względu na stan zdrowia, czy na podeszły wiek.
7. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
8. Serdecznie dziękujemy tak licznym parafianom, którzy przyjęli na nocleg i posiłek pielgrzymów wędrujących do Myśliborza. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Ińsku za przyjęcie i przenocowanie większej ilości pielgrzymów, oraz Pani Stanisławie Szulc z Ośrodka „Promyk”. Szczególne podziękowania dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ińsku za przygotowanie posiłku dla pielgrzymów. Wszystkim, którzy okazali pielgrzymom serce niech Bóg Błogosławi.
9. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
10. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.