O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E XIX NIEDZIELA ROKU 13.08. 2017 r.

1. Przypominamy, że Msze św. w niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00 a w dni powszednie o godz. 18.00.
2. Dzisiaj w 100 rocznicę objawień Fatimskich serdecznie wszystkich zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 21.00.
3. Ofiary składane w dniu dzisiejszym w czasie Mszy Świętej są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego – za złożone ofiary bardzo dziękujemy.
4. We wtorek tj. 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę o godzinie 08.30; 12.00 i 17.00. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów. Taca w ty dniu przeznaczona będzie na budowę wotum dziękczynnego dotyczącego 100-lecia Objawień w Fatimie który ma stanąć w Szczecinie.
5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
6. Jak co roku w sierpniu gościć będziemy pątników pielgrzymujących z Koszalina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Pielgrzymi 20.VIII tj. w niedzielę około godz. 19.00 dotrą do Ińska i tu chcieliby przenocować z 20 na 21.VIII – potrzeba około 100 miejsc noclegowych. Osoby mogące przyjąć pielgrzymów w domu na nocleg proszeni są o zgłoszenie się. Zapisy przyjmujemy codziennie po Mszy Świętej.
7. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
8. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
9. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu i wypoczynku.
10. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.