Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Roku 06.08. 2017 r.

1. Przypominamy, że Msze Święte w niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00. a w dni powszednie o godz. 18.00.
2. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
3. Ofiary składane w najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej są przeznaczone na wsparcie Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
4. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
5. Dzisiaj po Mszy Świętej o 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca – w tym miesiącu modlimy się szczególnie „O sprzyjającą pogodę dla Rolników”.
6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
7. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
8. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od alkoholu.