O głoszenia duszpasterskie – XV NIEDZIELA ROKU 16.07. 2017r.`

1. Przypominamy, że Msze św. w Niedzielę odprawiamy o godz. 8.30, 12.00, 17.00. a w dni powszednie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na odbudowę oraz renowację Katedry w Gorzowie wielkopolskim, którą na początku lipca trawił pożar. Katedra Gorzowska ma nie tylko wielkie znaczenie dla diecezji Zielogórsko – Gorzowskiej, ale także dla historii i kultury, a przede wszystkim dla duchowych dziejów Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.

3. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.

4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Serdeczne witamy w naszej świątyni miłych gości, życzymy im miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.

6. W sobotę 22 lipca o godzinie 15.00. zapraszamy mieszkańców, a szczególnie Czesławy i Czesławów oraz miłych gości na festyn „Ińskie Czesławki” na plac przy kościele. W programie: recital Macieja i Michała Burdów z Ińska oraz degustacja ciastek „Ińskie Czesławki” i ciast.

7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. będzie poświęcenie pojazdów z okazji zbliżającego się wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa. Pojazdy prosimy ustawić tradycyjnie na parkingu naprzeciw kościoła.

8. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki rozpocznie się 29 lipca, podczas Mszy św. sprawowanej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie o godz. 7.00. Zachęcamy zwłaszcza młodych do wzięcia udziału w pielgrzymce. W tym roku w pielgrzymce na Jasną Górę będzie uczestniczył kleryk z naszej Parafii Łukasz Koliński.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Bujny Adrian, kawaler, zam. Ińsko
Król Sylwia, panna, zam. Świeszyno (3).