O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E N i e d z i e l a P a l m o w a 09.04.2017r.

1. Nabożeństwo Gorzkie Żale odprawimy dzisiaj o godz. 16.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Okazja do spowiedzi św. będzie w Wielki Czwartek i Wielki Piątek od godz. 17.00 – 18.00.

4. W Wielki Czwartek – Msza święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. rozpocznie obchód Triduum Paschalnego.

5. Droga Krzyżowa w Wielki Piątek o godz. 16.00.

6. Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły wszystkich od 18 do 60 roku życia. Spożywamy 3 posiłki w ciągu dnia w tym, jeden do syta. Od 14 roku życia obowiązuje wstrzemięźliwość do pokarmów mięsnych. W tym dniu nie uczestniczymy w zabawach. Liturgia Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 18.00.

7. W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów w Ińsku będzie o godz. 11.30, 12.00, 12.30. w Miałce o godz. 9.30.
Ofiary składane na tacę przy okazji święcenia pokarmów są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Szczecinie.

8. W Wielką Sobotę na Liturgię Wigilii Paschalnej o godz. 18.00. przynosimy ze sobą świece – będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Prosimy również wziąć z domu naczynie na wodę święconą.

9. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcję odprawimy o godz. 6.00, następne Msze św. o 8.30, 12.00. i 17.00.

10. Tak jak w ubiegłych latach prosimy, aby każda rodzina przyniosła kwiaty do dekoracji Grobu Pańskiego. Prosimy, aby były to kwiaty cięte koloru białego z dodatkiem większej ilości zielonych liści. Kwiaty prosimy przynosić do kościoła we wtorek i środę. Nie przynosimy sztucznych kwiatów.

11. Dzisiaj mamy udekorowany kościół pięknymi palmami, które wykonali uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami w czasie zajęć rekolekcyjnych. Bardzo dziękujemy za ich trud i zaangażowanie.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.