Duszpasterze

                                                     

 Duszpasterze pracujący obecnie w naszej parafii
     
 thumbs_20170702_123047_resized  
 Ks. Jarosław Dobrosz
Proboszcz od 01.07.2017
Święcenia kapłańskie przyjął 26.06.1988 z rąk Ks. Bpa Kazimierza Majdańskiego
Kl. Adam Pałys
W parafii od 29.08.2017
 Przygotowuje się do święceń kapłańskich (praktyka)
 Ks. kan. Czesław Fryska
Święcenia kapłańskie przyjął 18.06.1967 z rąk Ks. Bp Jerzego Stroby
Obecnie pomaga w parafii jako emeryt   
 Księża Proboszczowie pracujący w poprzednich latach:
 
     
   
 Ks. Stefan Kwiatkowski
20.07.1952 – 4.05.1961
 Ks. Olgierd Ostrokołowicz
1.07.1961 – 21.03.1962
 Ks. Edward Napierała
1.04.1962 – 30.06.1968
    
 Ks. Kazimierz Kowalczyk
1.07.1968 – 30.06.1971
 Ks. Henryk Ozga
1.07.1971 – 10.03.1974

 Ks. Jan Depta
17.03.1974 – 1.07.1991

     
     
 Ks. Kan. Czesław Fryska
1.07.1991 – 30.06.2017
     
 Księża Wikariusze pracujący w poprzednich latach:
     
     
 Ks. Stanisław Gulczyński
1.09.1959 – 30.06.1962
 Ks. Czesław Lachowicz
1.07.1962 – 1.07.1965
 Ks. Franciszek Pacholski
1.08.1965 – 30.06.1967
     

 Ks. Stanisław Andrzejewski
1.07.1967 – 1.07.1969

ks. Zygmunt Jeruzal
1.07.1969 – 30.06.1972
Ks. Staniaław Mielimączka
1.07.1972 – 6.06.1974
     
 Ks. Mirosław Łąkiewicz
1.07.1986 – 1.07.1987
 Ks. Krzysztof Rostkowski
1.07.1987 – 10.07.1988
 Ks. Krzysztof Brożyna
17.07.1988 – 14.07.1990
     
 Ks. Wacław Nowak
15.07.1990 – 1.07.1991
 Ks. Marek Maciążek
1.07.1991 – 1.07.1992
 Ks. Sławomir Kokorzycki
5.07.1992 – 1.07.1993
     
 Ks. Marek Siedlecki
1.07.1993 – 1.07.1995
 Ks. Mariusz Dernoga
1.07.1995 – 28.06.1996
Ks. Wojciec Kois
28.06.1996 – 1.07.1997
   ks. ireneusz kucal.jpg - 9.31 Kb  
 Ks. Robert Gnych
1.07.1997 – 1.01.1999
 Ks. Ireneusz Kucal
1.01.1999 – 1.07.1999
 Ks. Marek Halec
1.07.1999 – 25.08.2000
     
 Ks. Krzysztof Łuczyk
25.08.2000 – 24.06.2002
 Ks. Paweł Malinowski
24.06.2002 – 25.08.2004
 Ks. Sebastian Kazimierski
24.08.2004 – 25.08.2009
   
Ks. Krzysztof Kopala
25.08.2009 – 25.08.2010
Ks. Marcin Kózka
25.08.2010 – 22.08.2011
 ks. Andrzej Grochowski
22.08.2011 – 25.08.2012
wpid-wp-1435570607928.jpeg
Ks. Daniel Gollon
25.08.2012 – 31.07.2017